צרו איתי קשר

חייגו אלינו

וואטסאפ

דוא"ל

ניווט

פייסבוק

אתר

אודות

עורך דין ברוך גדע בוגר תואר ראשון במשפטים (LL.B), בוגר הקליניקה למשפט פלילי מטעם פרקליטות מחוז צפון, חבר מן המניין בלשכת עורכי הדין וחבר הוועדה לעניינים פליליים הארצית של לשכת עורכי הדין.את דרכו המקצועית, עורך דין ברוך גדע החל במחלקה הפלילית בפרקליטות מחוז חיפה, שם טיפל במגוון רחב של תיקים, ביניהם סבוכים ורגישים במיוחד.בהמשך דרכו המקצועית, עו"ד ברוך גדע עבד כשכיר במשרד עורכי דין פלילי מהמובילים בארץ.הניסיון המקצועי אותו רכש עו"ד ברוך גדע, היכרותו עם עולם המשפט הפלילי משני צדי המתרס ויכולת הבנתו לצפות את דרכי הפעולה של היריב – מהווים עבורו יתרון רב, אותו הוא מעניק לקהל לקוחותיו בכל תיק המונח על שולחנו.

משרדו של עו"ד ברוך גדע ידוע כבעל אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד בכל הנוגע לטיפול בבקשות חנינה לנשיא המדינה, מחיקת רישומים פליליים וביטול רישומים משטרתיים של תיקי משטרה סגורים.

​מלבד ייצוג חשודים ונאשמים, עו"ד ברוך גדע מלווה נפגעי ונפגעות עבירה ברגישות רבה ובמקצועיות בלתי מתפשרת, בדגש על עבירות מין ועבירות אלימות.

השירותים שלנו
יתרונות המשרד

עו"ד פלילי יוצא הפרקליטות

אני מכיר את המערכת היטב, על חולשותיה וחוזקותיה, עובדה זו מאפשרת לי להוביל אותך לחוף מבטחים תוך הבנה מהם העקרונות המנחים של התביעה.

יחס אישי ונאמנות לקוח

אני לא מטפל בתיקים. אני מטפל בחיים של אנשים. לכל לקוח הבא בשערי המשרד מובטח יחס אישי, מקצועי לצד זמינות גבוהה.

עוסק במשפט פלילי בלבד

תחום המשפט הפלילי הנו תחום המומחיות הבלעדי של המשרד.

ממליצים
אילנה אילוזאילנה אילוז
07:54 15 Sep 23
לאה גוסלאה גוס
15:23 15 Aug 23
פניתי לברוך להתיעצות לגבי תלונת שווא של שכן , ברוך הטריח את עצמו לפנות למשטרה ולבדוק סטאטוס התלונה , הוא שוחח איתי ארוכות והרגיע אותי.שיקף לי את המצב בדיוק כפי שהוא במטרה שאוכל לקבל החלטה .וכל זה ללא שכר טרחה .עורך דין שהוא קודם כל בן אדם מקסים , בעל יושרה מקצועית , ויודע לפעול במקצועיות ובמהירות לטובת הלקוחות שלו .ממליצה בחום לכל מי שזקוק בשעת צרה לעורך דין תותח .תודה
SW4 lifeSW4 life
23:10 08 Aug 23
מוכרח לומר שעורך הדין ברוך גדע עושה עבודה נהדרת ומקצועית, בכך שהוא היה קשוב, סבלני והכי חשוב אמין! ממליץ בחום לכל מי שנתקל באיזה בעיה ולא יודע למי לפנות
שלום רבאין מילים בפי להודות לעו"ד ברוך גדעקודם כל אדם נקלעתי לסיטואציה לא פשוטה והוא הסביר לי הכל בנעימות ובפשטות והרגיע אותי לפני ואחרי וב"ה הכל הסתדר ישר כח גדול ותודה רבה מאד מעריך אלי
Shirly RuzinShirly Ruzin
06:48 30 Jul 23
התקשרתי לעורך דין ברוך גדע בעקבות סיטואציה משפטית מורכבת. במהלך שיחת הייעוץ, ברוך היה קשוב, סבלני ובעיקר מקצועי.תודה רבה על הכל. עורך דין מומלץ ללא ספק.
עובדיה צמחעובדיה צמח
08:50 18 Apr 23
שירות ברמה הכי גבוה שיש, אמין וזול.עזר לי ממש במקרה הונאה שנגרם לי ונוסף על כך ליווה אותי ונתן עצות טובות בהכל
js_loader
משרדנו על המפה

כרטיס ביקור דיגיטלי בקליק